Dervişoğlu Kırım Yıkım

DERVİŞOĞLU KIRIM YIKIM | BİZ KİMİZ?

Dervişoğlu Kırım Yıkım Firmamız; Kaba inşaat fabrika otel bina yıkımları, alışveriş merkezleri avm içlerindeki mağazaların binaların evlerin iç duvar yıkımları, tadilat söküm işleri ve moloz hafriyat'larının resmi döküm alanlarına nakliye işlerini kendi kadromuzdaki elemanlarımızla ve firmamıza ait iş makinelerimizle yükleyip kamyonlarımızla nakliyelerini yapmaktayız. Uzmanlık alanımız olan yıkım ve hafriyat için, Yıkım kırım Yapılacak binalarda yapılarda araştırmalarımızı yapıp en uygun yıkım tekniğini uygulamaktayız ve de en ekonomik fiyatı vermekteyiz.  Kaliteli ve dürüst uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Duvar Kırma Yıkım İş yerlerinizde, dairelerde, inşaatlarınızda duvar kırma, Duvar Yıkım, Alçıpan kırım, alçıpan sökme, Bölme Duvar Yıkımı, şap kırımı, kale bodur kırımı, fayans kırımı, karo kırımı, mozaik kırımı, beton kırımı, duvar kırımı, teras kırım işlerinizi profesyonel ekip modern ekipmanlarımızla moloz atımıyla birlikte yapıyoruz.

DERVİŞOĞLU KIRIM YIKIM | BİZ KİMİZ?

Vizyonumuz

Kırım yıkım, Moloz nakliye, Hafriyat, Duvar Kırım yıkım, Hafriyat ve İnşaat sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en iyi fiyat politikası en iyi hizmet anlayışı ve en doğru adres olma bilinci iyi daima sürdürülebilirliği sağlamak.

Misyonumuz?

Müşteri odaklı Hafriyat Yıkım ve İş makineleri kiralama alanında çözüm sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak. En kısa sürede ve en etkin hizmeti vermek, Müşterilerimize destek olmak Markamıza duyulan güveni sürdürmek,

Kalite Politikamız

Kırım yıkım hafriyat moloz atım sektöründe lider firmayız, uzmanlık alanımız olan yıkım ve hafriyat için, Yıkım kırım Yapılacak binalarda yapılarda araştırmalarımızı yapıp en uygun yıkım tekniğini uygulamaktayız vede en ekonomik fiyatı vermekteyiz.


Etiketler; kırım yıkım, kırım yıkım işleri İstanbul, yıkım kırım ekibi, yıkım kırım ustası, kırım ve yıkım, duvar yıkım kırım işleri, bina yıkım kırım, kırım yıkım işleri,